Р. М. Донченко

Р. М. Донченко

Геометрія магнітних систем вертикальних осьових магнітних підшипників з підмагнічуванням постійними магнітами

Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації. Збірник наукових праць XІІІ Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів у місті Кременчук
08–09 квітня 2015. – Кременчук: КрНУ, 2015. – С. 227–228.

Розглянута можлива геометрія магнітних систем вертикальних осьових магнітних підшипників з підмагнічуванням постійними магнітами з метою компенсації сили тяжіння.